etusivukoripallo




Ajankohtaista
Tiedotus ja keskustelu
Katukoris2013
Edustusjoukkue
Luja
Ladies
A-pojat
A-tytöt
b-pojat
B-tytöt
c-pojat
C-tytöt
Minitytöt
Minipojat
Mikropojat
Mikrotytöt
Koripallokerho
Yhteystiedot

info
linkit




Joukkueiden yhteystiedot 2018-2019:

Miehet:

Valmennus: Jarmo Laiho, jarmo.laiho(a)kaukastenvoima.net  0400 912426

Joukkuejohtaja: Ville Vainio  ville.vainio(a)kaukastenvoima.net


Miesten harraste Luja:

Hannu Suni hannu.suni(a)kaukastenvoima.net 050 323 9969

Joukkuejohtaja Ari Uusitalo ari.uusitalo(a)kaukastenvoima.net

Naisten joukkue Ladies:

Valmentaja Jarkko Upola jakke(a)kaukastenvoima.net
Joukkuejohtaja  Susanna Usvola susanna.usvola(a)kaukastenvoima.net


Höntsäjoukkue, miehet ja naiset:

Markku Koivulahti 040 124 5004,  markku.koivulahti(at)kaukastenvoima.net


A-pojat:

Valmentaja/ joukkueenjohtaja: Jarmo Laiho jarmo.laiho(a)kaukastenvoima.net
          0400 912426

A-tytöt:

Valmentaja/ joukkueenjohtaja:


B-pojat:
Valmentaja: Isko Toiviainen 050 318 0119 isko.toiviainen(at)gmail.com
Joukkuejohtajat: Kati Johansson, katijohans(a)gmail.com (0400 881255)  
                             Satu Johansson, satumjohansson(a)gmail.com



B-tytöt:
Valmentaja/ joukkueenjohtaja:


C-tytöt:

Valmentajat:

Susanna Usvola susanna.usvola (a) kaukastenvoima.net , Nona Panigrahi , Jorma Parviainen 0400 470 476.

Joukkueenjohtaja:  Mika Övermark, mika.overmark (a) gmail.com


C-pojat:

Valmentajat: 

Joukkueenjohtaja: 

Minitytöt:

Valmentajat: 

Joukkueenjohtaja: 


Minipojat:

          

Valmentajat: 

Joukkueenjohtaja: 

   


Koripallokerho pojille ja tytöille:

Ari Uusitalo ari.uusitalo(a)kaukastenvoima.net040 5638011

  

Seuran yhteystiedot 2018-2019:

Kaukasten Voima ry

Puheenjohtaja Ari Uusitalo ari.uusitalo(a)kaukastenvoima.net

Koripallojaosto

Puheenjohtaja Jarmo Laiho jarmo.laiho(a)kaukastenvoima.net

Kotisivut  web(a)kaukastenvoima.net

KaVo Koripallo tilinumeroFI42 506217 50006704