etusivukoripallo




Ajankohtaista
Tiedotus ja keskustelu
Katukoris2013
Edustusjoukkue
Luja
Ladies
A-pojat
A-tytöt
b-pojat
B-tytöt
c-pojat
C-tytöt
Minitytöt
Minipojat
Mikropojat
Mikrotytöt
Koripallokerho
Yhteystiedot

info
linkit




Joukkueiden yhteystiedot 2017-2018:

Miehet:

Valmennus: Jarmo Laiho

Joukkuejohtaja: Ville Vainio  ville.vainio(a)kaukastenvoima.net

jarmo.laiho(a)kaukastenvoima.net työ 040 8620081, koti 0400 912426

Miesten harraste Luja:

Hannu Suni hannu.suni(a)kaukastenvoima.net 050 323 9969

Joukkuejohtaja Ari Uusitalo ari.uusitalo(a)kaukastenvoima.net

Naisten joukkue Ladies:

Valmentaja Jarkko Upola jakke(a)kaukastenvoima.net
Joukkuejohtaja  Susanna Usvola susanna.usvola(a)kaukastenvoima.net


Höntsäjoukkue, miehet ja naiset:

Markku Koivulahti 040 124 5004,  markku.koivulahti(at)kaukastenvoima.net


A-pojat:

Valmentaja/ joukkueenjohtaja: Jarmo Laiho jarmo.laiho(a)kaukastenvoima.net
          työ 040 8620081, koti 0400 912426

A-tytöt:

Valmentaja/ joukkueenjohtaja:


B-pojat:
Valmentaja/ joukkueenjohtaja: Jarmo Laiho jarmo.laiho(a)kaukastenvoima.net
          työ 040 8620081, koti 0400 912426

B-tytöt:
Valmentaja/ joukkueenjohtaja:


C-tytöt:

Valmentajat: 

Joukkueenjohtaja:  


C-pojat:

Valmentajat: Isko Toiviainen 050 318 0119 isko.toiviainen(at)gmail.com

Antti Koivulahti

Joukkuejohtajat: Markku Koivulahti 040 124 5004,  markku.koivulahti(at)kaukastenvoima.net

Minitytöt:


Minipojat:

              


Koripallokerho pojille ja tytöille:

Ari Uusitalo ari.uusitalo(a)kaukastenvoima.net040 5638011

  

Seuran yhteystiedot 2017-2018:

Kaukasten Voima ry

Puheenjohtaja Ari Uusitalo ari.uusitalo(a)kaukastenvoima.net

Koripallojaosto

Puheenjohtaja Jarmo Laiho jarmo.laiho(a)kaukastenvoima.net

Kotisivut  web(a)kaukastenvoima.net

KaVo Koripallo tilinumeroFI42 506217 50006704